Сумнівні дії в сфері використання музики в громадських закладах

1 травня, 2012

Українська Правда опублікувала статтю Олега Медуниці “Країна громадських аферистів“, в якій автор розповідає про доволі сумнівні з точки зору закону дії представників Всеукраїнської громадської організації “Агентство охорони прав виконавців” в місті Суми.

Стаття описує, як, залякуючи УБОЗом, аферисти нав’язували свої платні послуги із “захисту” від “наїздів” із боку державних органів, що мають слідкувати за дотриманням права інтелектуальної власності, закладам, які використовують музику.

Очевидно, автор допису не є фахівцем з права інтелектуальної власності, тому ряд важливих пинань ним не були належно з’ясовані, аби читач отримав повну та об’єктивну картину ситуації в Сумах.

Усім, хто хотів би вирішити питання використання музики у своїх закладах законним шляхом, рекомендуємо ознайомитись з цією інформацією на веб-іменці Державної служби інтелектуальної власності України, а за цією ланкою переглянути офіційний перелік уповноважених організацій колективного управління авторськими правами.