Реакції на закриття “Дорожнього контролю”

15 лютого, 2012

Вчора ми писали про кричущі правові недоліки ухвали судді Деснянського району Києва про тимчасову зупинку роботи веб-ресурсу “Дорожній контроль” в порядку забезпечення позову про захист честі, гідності, і ділової репутації.

Очевидно, винесення цієї ухвали настільки резонасний приклад нефаховості судді, що, за повідомленнями преси, сьогодні один з українських депутатів звернувся до Вищої ради юстиції з проханням про перевірку обгрунтованості рішення судді та можливого порушення суддівської присяги.

В депутатському листі звертається увага на сумнівність відповідності ухвали вимогам процесуального законодавства України, про що ми досить детально писали у вчорашньому дописі, та озвучується прохання розглянути питання доцільності звільнення судді з посади за порушення присяги судді.

Проте, очільники “Дорожнього контролю”, хоча й заявили про наміри апелювати проти обговорюваної ухвали, вочевидячки не покладають великих надій на справедливість українських судів, позаяк повідомили сьогодні про переміщення хостингу їх веб-ресурсу на сервери у Німеччині.

Зрозуміло, що цей випадок ще більше підриває довіру до послуг українських хостингових компаній й може започаткувати суттєву тенденцію переведення веб потуг в іноземні доменні зони та на іноземні хостингові сервери.